بهترین دکتر جوانسازی صورت با اندولیفت در شیراز | مزایا، معایب، کاربرد، هزینه، تعداد جلسات | اندولیفت در شیراز

لیزر-اندولیفت-در-شیراز

 

جوانسازی صورت با اندولیفت در شیراز یکی از جدیدترین و بهترین روش های جوانسازی صورت با کمترین میزان تهاجم و عوارض جانبی به وسیله دستگاه لیزر است. این روش در مقایسه با جراحی لیفت نیازی به بیهوشی، بستری، برش و بخیه ندارد. به کمک اندولیفت در شیراز می‌توانید بدون هیچ جای زخم و اسکار ناشی از عمل جراحی به درمان افتادگی‌های پوست و لیفت صورت خود بپردازید. اما حالا این سوال پیش می‌آید که بهترین دکتر جوانسازی صورت با اندولیفت در شیراز چه کسی است؟

با ما همراه باشید تا بهترین دکتر جوانسازی با اندولیفت را به شما معرفی کنیم و مزایا، معایب، کاربرد و هزینه اندولیفت را به طور مفصل برای شما شرح دهیم.

 

جوانسازی با اندولیفت چگونه انجام می‌شود؟

در جوانسازی صورت با اندولیفت در شیراز، انرژی لیزر به صورت متمرکز به بافت‌های پوست تابانده می‌شود و موجب تحریک کلاژن‌سازی در پوست، کاهش چربی‌های اضافی، سفت شدن بافت‌ها و ... می‌شود. نتیجه اندولیفت در شیراز از بین رفتن افتادگی‌های صورت، خط خنده، غبغب و همچنین زاویه سازی اصولی و طبیعی صورت خواهد بود.

 

مزایای انجام لیزر اندولیفت

مزایای-جوانسازی-با-لیزر-اندولیفت

 

لیزر اندولیفت به عنوان یکی از جدیدترین روش‌های جوانسازی و لیفتینگ دارای تمامی مزایای زیر نسبت به دیگر روش های لیفتینگ و جوانسازی است.

1. لیفت، کاهش افتادگی و حذف چربی‌های انباشته تمامی نقاط

2. عدم نیاز به بیهوشی، بی‌حسی، ریکاوری، برش، زخم، خونریزی و بخیه

3. دارای حداقل تهاجم و عارضه جانبی و با ایمنی بسیار بالا

4. دوره درمان یک جلسه ای

5. دوره نقاهت بسیار کوتاه

6. هزینه کم و مقرون به صرفه نسبت به سایر روش های لیفتینگ و جوانسازی

7. ماندگاری بسیار بالا

 

از لیزر اندولیفت در شیراز برای چه مناطقی از بدن می‌توان استفاده کرد؟

به نقل از بهترین دکتر جوانسازی صورت با اندولیفت در شیراز، دکتر لیلا گزین، این لیزر سبب رفع افتادگی و شل شدگی پوست در نواحی مختلفی می‌شود که این نواحی به شرح زیر هستند.

1. نواحی دور چشم از جمله پلک پایین، افتادگی پلک بالا، افتادگی زیر چشم

2. نواحی دور دهان

3. نواحی چانه و خط فک

4. ناحیه گونه‌ها

5. ناحیه گردن و غبغب

6. ناحیه لگن و باسن

7. پاها از جمله داخل ران‌ها، زانوها و ساق پا

8. ناحیه شکم و دور ناف

9. ناحیه دست‌ها از جمله بازو و ساق دست

 

هزینه لیزر اندولیفت در شیراز چقدر است؟

 

جوانسازی-صورت-با-اندولیفت-در-شیراز

 

هزینه لیزر اندولیفت در شیراز به عوامل متعددی بستگی دارد. برخی از این عوامل موثر بر قیمت اندولیفت در شیراز عبارتند از: دکتر جوانسازی صورت با اندولیفت در شیراز، کلینیک انتخابی برای اندولیفت در شیراز، دستگاه مورد استفاده، موضع درمان، مواد مصرفی و تعداد جلسات درمانی، شدت صدمات و علائم پیری و ... بستگی دارد. اما به طور کلی می‌توان گفت که هزینه هر جلسه لیزر اندولیفت در شیراز بین 7 تا 14 میلیون است. اما برای اطلاع دقیق از قیمت اندولیفت در شیراز و مشاوره در خصوص لیزر اندولیفت در شیراز تنها کافی است با مشاوران ما در کلینیک زیبایی دکتر لیلا گزین تماس بگیرید.

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر