مزوتراپی در شیراز

 

مزوتراپی یکی از شیوه های زیباسازی و جوانسازی پوست می باشد که امروزه مورد توجه و استقبال گروهی از مردم قرار گرفته است. این روش در دسته ی شیوه های تزریقی قرار می گیرد. مزوتراپی در شیراز از جمله روش های خاص است که با توجه به مشکل شما تعیین می شود. موادی همچون عصاره های گیاهی و آنزیم ها و دارو ها و هورمون ها از جمله مواردی هستند که طی مزوتراپی به درون پوست تزریق می شود. خوب است بدانید واژه مزوتراپی از دو بخش «مزو» به معنی میانی و «تراپی» یعنی درمان تشکیل شده است.  همانطور که از اسم این روش مشخص است، در مزوتراپی لایه‌ی میانی پوست را درمان می‌کنیم.

مزوتراپی در شیراز سابقه طولانی در پزشکی و درمان دارد. قدمت این روش به کشور فرانسه بر می گردد. یک پزشک جهت درمان، با سوزن سوراخ هایی روی  پوست ایجاد می کرد و دارو های گیاهی را روی سوراخ ها می ریخت تا از طریق پوست جذب شوند.

 

قیمت مزوتراپی در شیراز

مزوتراپی در شیراز با قیمت های متفاوتی انجام می گردد. قیمت مزوتراپی در شیراز بسته به علت دریافت درمان، محل دریافت درمان و تعداد جلسات مختلف است.  به طور متوسط هزینه هر جلسه مزوتراپی بین ۴۵۰ هزار تومان تا ۸۵۰ هزار تومان است. عوامل موثر بر قیمت در جلسه مشاوره توسط پزشک و مشاورین کلینیک بررسی و قیمت نهایی به شما اعلام می‌شود.

 

مزوتراپی صورت در شیراز

مزوتراپی صورت در شیراز تکنیکی درمانی است که در آن از طریق آنزیم ها و ویتامین ها باعث سفت شدن پوست و از بین بردن چربی پوست می شود.  در این روش، با سوزن‌هایی ظریف تزریق مواد مختلف به لایه میانی پوست (مزودرم) انجام می‌شود. اساس و مبنای این تکنیک، رفع معضلاتی مانند گردش خون ضعیف و التهاب است.

 

مزوتراپی ابرو در شیراز

در حال حاضر یکی از موثر‌ترین روش های تقویت ریشه ابرو و پرپشت شدن ابرو و رویش مجدد ابرو، مزوتراپی ابرو در شیراز می باشد. عوامل مختلفی مانند افزایش سن، اصلاح ابرو به صورت نازک، استرس و بیماری های اعصاب باعث ریزش و نازک شدن ابرو می شود. روش کم‌تهاجمی مزوتراپی به افراد کمک می‌کند تا با این مشکلات به‌ خوبی مقابله کنند و صاحب ابروهای زیبا و پرپشت شوند.

در روش مزوتراپی موادی همچون املاح و مواد معدنی مثل آهن و روی و اسید های آمینه از طریق سوزن های مخصوص در قسمت مزودرم و در قسمتی که فولیکول های ابرو قرار دارد تزریق می شود و پس از چند جلسه شاهد رویش مجدد  ابروهای خود خواهید شد.

 

مزوتراپی مو در شیراز

  • یکی از کاربردهای جدید مزوتراپی مو در شیراز جهت بهبود ریزش مو و تحریک رشد دوباره‌ی موها است. از این روش می‌توان به عنوان درمان پیشتیبان یا مکمل برای ریزش موی ناشی از استرس، مشکلات ساقه مو، ریزش مو سکه‌ای و افزایش سرعت رشد موها استفاده کرد. مزوتراپی باعث بهبود خون رسانی و تحریک سلول های پوستی برای تولید فاکتور های رشد و ترمیم می گردد. غذا رسانی به فولیکول‌های مو با تزریق ویتامین‌ها و مواد مغذی موجب درمان ریزش مو و رویش مجدد مو ها می باشد.

جهت انجام کلیه این خدمات می توانید به کلینیک زیبایی خانم دکتر لیلا گزین مراجعه فرمایید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *