چرا لیفتینگ صورت؟

با گذر زمان و افزایش سن، همه انسان ها دچار پیری پوست و چین و چروک می شوند. خانم ها که زیبا جو و زیبا پسند هستند، بیشتر از آقایان این مسئله را درک می کنند. روش های متعددی وجود دارد که به شما کمک می کند تا از دست عوامل پیر کننده نجات یابید. لیفتینگ صورت از جله روش های اثر بخش دراین زمینه می باشد. اگر اطلاعات کافی در این رابطه ندارید، تا پایان با این مقاله از وبسایت تخصصی دکتر لیلا گزین همراه باشید.

در پاسخ به این پرسش که چرا لیفتینگ صورت؟ باید گفت: لیفتینگ صورت مزایای متعددی داشته و در مقایسه با دیگر روش ها، عوارض کمتر و تاثیر طولانی تری دارد. به گفته بسیاری از افراد که این روش زیباسازی را تجربه کرده اند، با انجام لیفتینگ فرد 10 تا 15 سال جوان تر به نظر می رسد. زیرا لیفتینگ صورت را اشخاصی انجام می دهند که بین 40 تا 60 سال سن دارند.

مزایا لیفتینگ

با این روش، آبرسانی به پوست و کلاژن سازی افزایش یافته و موجب براق و شاداب تر به نظر رسیدن پوست می گردد. بر خلاف تزریق بوتاکس که ممکن است مواد تزریق شده به پوست تخلیه شوند، لیفتینگ کاملا بدون بازگشت بوده و تنها با یک بار انجام آن، تا همیشه از جوانی پوست خود لذت ببرید.

مناسب ترین نواحی صورت جهت لیفتینگ

افتادگی و ایجاد چین و چروک می تواند در تمام قسمت های صورت ایجاد شود. افتادگی بافت میانی صورت، ایجاد افتادگی در پلک و کنار لب، آویزان شدن پوست غبغب و رسوب طولانی مدت چربی های اضافی زیر چانه و فک، از جمله قسمت های متفاوت صورت هستند که به سبب پیری پوست، دچار تغییرات این چنینی می شود. این مشکلات را می توان به خوبی با لیفتینگ رفع کرد.

اصول قبل از لیفتینگ

  • اگر مایل به انجام لیفتینگ با اعمال جراحی هستید، حتما از دو هفته قبل از عمل، از مصرف آسپرین خودداری فرمایید
  • از مصرف سیگار و دخانیات از چهار هفته قبل از عمل، جددا خودداری کنید
  • ایستادن طولانی مدت در آفتاب را جدا کنار بگذارید.
  • مصرف هر نوع کرم جوان کننده پوست به طور کامل از دو هفته قبل از عمل ممنوع می باشد.

با انجام لیفتیگ، زیبا و جوان شوید و تا همیشه بدرخشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *