نکات مراقبتی بعد از تزریق ژل

تزریق ژل که امروزه هواداران زیادی پیدا کرده است، تا حد قابل توجهی نیازمند مراقبت های بعد از انجام است. بسیاری از خانم ها و حتی آقایان از این روش برای حجیم سازی لب ها و گونه خود بهره می برند. اگر شما هم علاقه مند به تزریق ژل هستید، می توانید تا پایان این مقاله از وبسایت تخصصی دکتر گزین، همراه باشید تا مطالب مفید و سودمندی را درک کنید.

انتخاب پزشک و کلینیک خوب

همیشه به یاد داشته باشید، انتخاب دکتر و کلینیک خوب، تاثیر بسزایی در رسیدن به نتیجه مطلوب دارد. دکتر ماهر و حاذق که بتواند تمامی اقدامات را به نحو احسنت انجام دهد و همچنین کلینیک بهداشتی و کاملا استاندارد در به دست آوردن رضایت شما، نقش جدی دارد.

تزریق ژل، مضر یا مفید؟

یکی از اقدامات زیبایی سرپایی است که توسط متخصص زیبایی در کلینیک انجام می شود، کانلا غیر تهاجمی بوده و در کلینیک های زیبایی انجام می گیرد. نکته حائز اهمیت این است که در انتخاب برند دقت کافی داشته باشید و از درجه یک بودن آن اطمینان حاصل کنید. همیشه از برند های شناخته شده و تضمین شده که حاوی ترکیبات طبیعی هستند استفاده کنید.

چند مورد مراقبت

  1. در 24 ساعت اول بعد از تزریق ژل، به هیچ عنوان موضعی که ژل تزریق شده است را مالش ندهید. حتی از ضربه زدن به آن محل خودداری فرمایید. زیرا فشار دادن و مساژ دادن، باعث جابجایی و نامتقارنی می گردد.
  2. متخصصین توصیه اکید می کنند که در چند روز اول بعد از تزریق ژل باید از انجام ورزش سنگین خودداری نمایید.
  3. اگر پوست حساسی دارید، ممکن است بعد از تزریق ژل دچار التهاب و کبودی شوید. در این صورت باید به پزشک خود مراجعه کرده تا در صورت نیاز برای شما دارو خاص تجویز کند.
  4. اگر بعد از تزریق دچار درد شدید با مشورت پزشک خود می توانید از قرص های مسکن استفاده کنید.

قبل از انجام هرگونه اعمال زیبایی، حتما با پزشک مشورت کنید تا بتوانید به درستی تصمیم بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *