نکاتی برای داشتن مو زیبا

روش هایی برای مراقبت و زیبا شدن مو وجود دارد  که ممکن است آن ها را بدانید و به همه شان عمل کنید اما باز موهایی زیبا و پرپشت نداشته باشید. تنها خرید محصولات با کیفیت تاثیرگذار نیست. بلکه طریقه استفاده از آنها فوق العاده تاثیر گذار است. اگر می خواهید موهایی زیبا داشته باشید، عادت های غلطی که شاید ناخواسته داشته باشید را فراموش کنید و کنار بگذارید. در ادامه این مطلب، ما به شما یاد می دهیم که چگونه موهایی بی نظیر و حیرا آور داشته باشید.

شانه کردن روزانه موها

مو های خود را صبح ها و عصر ها شانه کنید. به کمک یک شانه نرم، دو بار در روز گره های موی خود را باز کنید. این کار موجب رفع نا خالصی ها و کاهش گرد و غبار های مو می شود. همچنین شانه زدن باعث تحریک پوست سر می شود. مواد مغذی را در کل پوست سر پخش می کند. مو های ریخته شده و تارهایی که موخره دارند را جدا می کند تا فضای خالی برای رشد بقیه مو ها خالی بماند. هنگام شانه زدن، اگر برس شما به مانعی یا گرهی برخورد کرد، از کشیدن مجدد برس روی مو پشت سر هم و محکم خودداری کنید. از کرم یا سرم ضد گره برای این کار استفاده کنید.

انتخاب برس مناسب

قبل از خرید برس، به نوع مو های خود دقت کنید. استفاده از یک برس با کیفیت می تواند مانع از شکستن تارهای مو و صدمه زدن به آن ها شود. اگر مو هایی نازک و صاف دارید، برس هایی که کل دندانه یا سر دندانه آنها از جنس نایلون ساخته شده برای شما ایده آل هستند. آنها به مو آسیب نمی زنند و اثری نرم و ابریشمی بر روی مو ایجاد می کنند. بعضی از برس ها، دارای قسمت ماساژور نیز هستند که باعث تحریک پوست سر شده و گردش خون در پوست سر را افزایش می دهند.

برای موهای فرفری و مجعد از شانه هایی با فاصله بیشتر بین دندانه ها استفاده کنید. این کار از شکستن تارهای مو ممانعت می کند.

و در آخر اگر موهایتان ضخیم است، هیچ چیز بهتر از شانه های مستطیل شکل نایلونی نیست. می توانید گره را به آسانی باز کنید. حتی اگر گره های طولانی در موهایتان باشد.

ماساژ پوست سر

برای داشتن موهای پرپشت و زیبا، تا می توانید پوست سر خود را ماساژ بدهید. این کار موجب رساندن مواد مغذی به تمام نقاط پوست سر می شود و خون رسانی به موها را بهبود می بخشد. برای این کار، ابتدا موهایتان را شانه کنید. بعد نوک انگشتان خود را روی پوست سر قرار دهید و بعد به صورت دایره ای پوست سرتان را ماساژ دهید.

برای درمان ریزش مو، هیلر فیلر نیز راه حل نتیجه بخشی می باشد. برای انجام هیر فیلر در شیراز، با دکتر لیلا گزین در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *