معرفی ژل لب روسی

روس‌ها به عنوان خوش چهره ترین نژاد آسیا شناخته می شوند. داشتن لب های برجسته از جمله مزیت های چهره شان محسوب می شود. همین مورد، زیبایی صورتشان را افزایش می دهد. خوب است بدانید که خطوط روی لب در صورت وضوح بیشتر فوق العاده جذاب است. بنابراین؛ تزریق ژل لب روسی بهترین راهکار برای حجیم سازی لب هایتان می باشد. در این مقاله از وبسایت دکتر گزین، به معرفی ژل لب روسی می پردازیم. پس تا یاپان مقاله با ما همراه باشید.

مزایای تزریق ژل لب روسی

بی شک به عنوان یک خانم، به دنبال زیبا دیده شدن هستید. مایل نیستید چهره شماغیر استاندارد باشد. با تزریق ژل لب روسی به خواسته خود می رسید و پشیمان نمی شوید. این مدل حجم منطقی به لب هایتان می دهد. درست است که لب های مدل اردکی و شتری حجیم و جذاب اند اما امکان دارد به میمیک کلی صورت شما نیاید. همچنین موجب تاثیر روی اعتماد به نفس شما شود و سرخورده شوید. اما با این راهکار زیبایی را به طور نامحسوس در چهره تان حس می کنید. مدل روسی به میزان قابل توجهی روی فرم لب متمرکز است. اگر برای اولین بار مایل به تزریق ژل هستید، ژل لب روسی را انتخاب کنید.

مزیت ویژه

تغییر گودی بالای لب، مزیت ویژه تزریق ژل لب روسی است. برجسه شدن به شیوه طبیعی، امتیاز ویژه این نوع ژل است. به نحوی موجب لیفت لب شده و خطوط لب را واقعی تر جلوه می دهد. معمولا مدت ماندگاری تزریق ژل لب روسی 12 ماه است. در صورت مشاهده ماندگاری کمتر از این مدت، به پزشک خود مراجعه فرمایید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل روسی

قطعا بعد از تزریق، گردش خون در لب دو چندان می شود. پس چند روز پیش از تزریق ژل لب بایستی از کمپرس یخ استفاده کنید. همچنین ویتامین هایی مانند ویتامین D و داروهای ضد انعقاد خون و… را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

تا زمان از بین رفتن کامل بی حسی، از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید. زیرا لب‌های بی حس است و ممکن است موقع خوردن غذا لب‌هایتان را گاز بگیرید. در همان روز تزریق ورزش های سنگین انجام ندهید. مقابل گرمای شدید و سوزان هم قرار نگیرید. به یاد داشته باشید، نوشیدنی‌های الکلی موجب تورم لب‌هایتان می‌شود.

تزریق ژل در شیراز، تزریق ژل لب در شیراز، قیمت تزریق ژل لب در شیراز، بهترین مراکز تزریق ژل در شیراز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *