مزوتراپی زیر چشم

مزوتراپی روشی نوین در درمان برخی از مشکلات پوستی و همچنین مو است. از جمله کاربردی ترن متدها جهت بهبود پف و سیاهی زیر چشم می باشد. مروتراپی زیر چشم می تواند با تاثیر بسیار بالایی بر روی رفع سیاهی و پف زیر چشم اثر کند. همچنین زیبایی چشمگیری را به شما ببخشد. انواع دیگری از این روش مانند مزوتراپی مو، مزوتراپی غبغب نیز وجود دارد که در کلینیک زیبایی انجام می شود.

بسیاری از پزشکان و متخصصان زیبایی برانجام مزوتراپی بسار موکد اند. در واقع مزو زیر چشم از موادی شامل ویتامین و فاکتور محرک رشد ساخته شده. تزریق این ماده به زیبایی هر چه بیشتر چهره شما کمک می کند. مزوتراپی موجب تولید سلول های جدید می شود.

هنگام تزریق مزوتراپی میزان قابل توجهی اکسیژن به پوست وارد می شود. همین امر سبب تقویت جریان خون رسانی و شاداب به نظر رسیدن چهره شما می گردد.

نحوه انجام مزوتراپی

در صورتیکه پف زیر چشم شما یا میزان چربی کم باشد، مزوتراپی به بهترین نحو عمل می کند. در روش مزوتراپی زیر چشم، کوکتل مزوبه افزایش گردش خون کمک می کند. همچنین با کوچک کردن سلول چربی و کاهش رنگدانه های پوستی روشنی خاصی به چهره شما می دهد.

مراقبت های بعد از مزوتراپی

پس از انجام مزوتراپی چشم، امکان مشاهده کمی قرمزی زیر چشم وجود دارد. اما جای نگرانی نیست. چون آثار این قرمزی و کبودی تا 24 ساعت بعد از بین می رود. به یاد داشته باشید، میزان قرمزی بعد از مزوتراپی به عمق سیاهی زیر چشم بستگی دارد. نکته دوم این که مزوتراپی را باید هر چند وقت یک بار تمدید کرد. در صورت عدم تمدید، اثر روز اول را ندارد و کم رنگ می شود. پس از اتمام دوره مزوتراپی، ورزش های موضعی را انجام دهید. اما نه ورزش های سنگین.

به هیچ وجه در مقابل رطوبت، گرما و یا سرمای شدید نروید. به مدت طولانی به استخر و سونا و …. نروید.

مزوتراپی یک روش جراحی محسوب نمی شود. بلکه یک روش کم تهاجمی بوده و دوره نقاهت ندارد. بعد از تزریق به راحتی می توانید فعالیت های روزمره خود را انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *