مزایای تزریق ژل

امروزه برجسته سازی گونه و صورت به یکی از علاقه مندی های افراد تبدیل شده. تزریق ژل به عنوان یک روش تاثیر گذار در برجسته سازی و جوانسازی پوست شما کاملا موثر است. این روش با از بین بردن چین و چروک های صورت باعث کمتر دیده شدن آثار و علائم پیری می شود. مزایای تزریق ژل، تا اندازه ای بوده که افراد حاضر به پرداخت هزینه نسبتا بالا برای انجام این کار شده اند.در این مطلب قصد داریم تا با مزایای لیزر شما را آشنا کنیم.

مزایای تزریق ژل گونه

برجسته سازی گونه ها : تزریق ژل به شما کمک کرده تا چین و چروک های پوست تا حد زیادی برطرف شود. همچنین در از بین بردن آسیب های ایجاد شده ناشی از خشکی بسیار موثر واقع شده است.

ماندگاری طولانی : از دیگر مزیت های تزریق ژل، کوتاه بودن زمان تزریق در کنار ماندگاری بالا است.در طولانی ترین حالت، زمان تزریق ژل سی دقیقه می باشد.بسته به سن افراد و نوع ژل، میزان دوام آن برای افراد بین شش ماه تا دو سال متفاوت می باشد.

عدم نیاز به مراقبت بعد از عمل : اگر از آن دسته افراد هستید که زمان برای به خود رسیدن کم دارید، خوشحال باشید چون بعد از تزریق ژل، نیاز به استراحت و در منزل ماندن ندارید.

امکان تخلیه ژل به طور کامل : در صورتیکه از نتیجه تزریق ژل راضی نیستید، می توانید همه یا بخشی از آن را به طور کامل تخلیه کنید. اما در نظر داشته باشید که باید این کار را با مشورت پزشک انجام دهید تا از هر گونه آسیب به پوست جلوگیری کنید.

عدم آسیب به بافت های پوستی :  ژل مورد استفاده برای تزریق به گونه‌ها معمولا از ماده هیالورونیک اسید ساخته می شود. به همین دلیل در طول زمان جذب پوست شده و آسیبی به بافت‌های آن وارد نمی‌کند. به همین دلیل ژل‌ها پس از مدتی نیاز به تمدید دارند. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی از بابت آسیب‌های ژل به بافت پوست وجود ندارد.

برای اخذ نوبت و مشاوره با دکتر لیلا گزین در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *