مزایای تزریق پروفایلو

بالا رفتن سن و بروز اولین نشانه‌های پیری افراد را به فکر به کار گیری متد هایی برای شاداب ماندن پوست خود می اندازد. برخی افراد اعتقاد دارند، قبل از بروز پیری و چین و چروک به فکر علاج کار باشند. با پیشرفت علم و تکنولوژی، برای افراد با پوست و شرایط سنی متفاوت، شیوه های درمانی زیادی وجود دارد. روش‌هایی که به کمک آن‌ها می‌توان پیری پوست را متوقف کرد. همچنین می توان مانع از بین رفتن مواد مغذی پوست شد. از جمله موثرترین روش ها می توان به تزریق پروفایلو، اشاره کرد. در ادامه به مزایای تزریق ژل پروفایلو اشاره می کنیم.

ویژگی های مثبت پروفایلو

اگر در صورت خود نقاطی هستند که چین و چروک های عمیق دارند و از دیدن آنها در آینه خسته شدید، پروفایلو را حتما تزریق کنید. چون حاوی مواد مغذی از جمله هیالورونیک اسید و کلاژن بوده که خاصییت پرکنندگی و حجم دهندگی را دارد. از مهم ترین خصوصیت مشترک نقاط زیبایی زیستی دور بودن از رگ ها و اعصاب است. تمام موارد ذکر شده از ویژگی های مثبت پروفایلو هستند. پس تزریق در این نواحی هیچ گونه خطری در پی ندارد. البه باید در مورد مراکز تزریق پروفایلو به درستی تحقیق کنید. پنج نقطه زیبایی زیستی که در زیبایی موثرند، شامل بخش‌های زیر هستند:

برآمدگی گونه: قسمت بالای گونه در حدود دو سانتیمتری گوشه خارجی چشم،

پایه بینی: اگر خطی فرضی از میانه مردمک چشم به پایین در نظر بگیریم و خطی نیز در امتداد لاله گوش به صورت افقی به سمت پره‌های بینی فرض کنیم، محل تلاقی این خطوط نقطه پایه بینی خواهد بود.

تراگوس:  این نقطه مقداری جلوتر از قسمت پایینی لاله گوش وجود دارد.

چانه: اگر از وسط چانه خطی فرضی به صورت عمودی بکشیم و از یک سوم بالایی همان خط، خط فرضی افقی رسم کنیم، باید از محل تقاطع دو خط ۱.۵ سانتیمتر به سمت گوشه لب حرکت کنیم تا به نقطه چانه برسیم.

زاویه ماندیبولار: اگر از کنار گوش خود به سمت پایین حرکت کرده و فک پایینی خود را لمس کنید، زاویه‌ای را احساس خواهید کرد که به آن زاویه ماندیبولار گفته و یکی از نقاط زیبایی زیستی در تزریق ژل پروفایلو محسوب می‌شود.

تزریق پروفایلو در این نقاط، زیبایی را به چهره شما بر می گرداند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *