لیزر مو های زائد در شیراز

 

یکی از دغدغه های هر شخصی در دنیای امروز آراسته به نظر رسیدن است. بدن بدون مو زائد و مرتب شاخصه اصلی فرد مرتب و باکلاس می باشد. راهکار های متعددی جهت اصلاح و برداشتن مو ها وجود دارد که هرکدام دردسر های خاص خودش را دارد که علاوه بر صرف وقت و هزینه شما را به نتیجه مطلوبتان نمی رساند. لیزر مو های زائد در شیراز در کلینیک زیبایی دکتر لیلا گزین انتخاب خیلی از افراد است.

لیزر موهای زائد علاوه بر ماندگاری بالا کمک می کند پوست سفید تر و جوان تری داشته باشید. با این کار دیگر نیازی نیست قبل از رفتن به مهمانی یا حتی سرکار رفتن با صرف وقت بسیار به اصلاح مو ها بپردازید. لیزر مو های زائد در شیراز در کلینیک های کاملا بهداشتی انجام می شود. شما تحت نظر پزشک متخصص پوست و مو مراقبت های بعد از لیزر را انجام می دهید تا به راحتی به پوستی بدون مو و دلخواه برسید.

لیزر اندولیفت در شیراز

اخیرا روشی نوین جهت جوانسازی و ساخت کلاژن ها شدید به منظور رفع افتادگی صورت، به کار گرفته می شود. این روش، لیزر اندولیفت نام دارد. طی این روش، فیبری فوق العاده نازک (نیازی به سوراخ کردن گوش ندارد) به پوست وارد می شود. سپس بین لایه عمقی پوست و بافت چربی قرار می گیرد. سپس، لیزر دایود به وسیله فیبر دیگری به ان متصل می گردد. به کمک جابجا کردن فیبر در این ناحیه، انرژی لیزر دایود در طیف مادون قرمز تابیده می شود.

اندولیفت، متدی درمانی بر اساس لیزر می باشد. جالب است بدایند، لیزراندولیفت، بدون ایجاد درد و خراش و حتی خونریزی انجام می شود. از این روش با عنوان غیر تهاجمی یاد می شود. امروزه این روش ها بدون درد، در پزشکی کازماتیک(زیبایی شناسی) بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد بالایی دارد. نتیجه حاصل از لیزر اندولیفت، شبیه به نتیجه لیفتینگ صورت می باشد. بدون بیهوشی بوده و جا هیچ زخم و بخیه و اسکار را باقی نمی گذارد.

مناطق قابل درمان با لیزر اندولیفت

گرمای ساطع شده از پرتو تابیده شده در این متد درمانی، باعث ذوب شدن چربی ها مناطق مختلفی می شود. همزمان موجب انقباض سریع پوست در ناحیه اعمال شده می شود. علاوه بر این می توان در بخش هایی از بدن نیز از اندولیفت استفاده کرد، این مناطق شامل: ماهیچه سرین (Gluteus)، زانوها، (ناحیه اطراف ناف Periumbilical) – ناحیه داخلی ران و در برخی موارد مچ پا می باشند.

 

بهترین کلینیک لیزر مو های زائد در شیراز

لیزر مو های زائد در شیراز امری بسیار حساس است به گونه ای که در صورت عدم رعایت بهداشت فرد دچار بیماری های پوستی گوناگون می شود. نه تنها زیبا و آراسته نمی شود بلکه با پرداخت هزیته باید سلامتی خود را باز گرداند. مورد حائز اهمیت دیگر پرسنل متبحر و باتجربه می باشد که به شما خیالی آسوده از انجام لیزر را می دهند. بهترین کلینیک مو های زائد در شیراز باید مزیت راحتی تردد و یافتن جای پارک خودرو در کمترین زمان را داشته باشد.

 

قیمت لیزر مو های زائد در شیراز

لیزر مو های زائد تعرفه های متعددی دارد. بعضی اوقات اشخاص می خواهند قسمت خاصی از بدن خود را لیزر کنند. قیمت لیزر مو های زائد در شیراز با توجه به ناحیه مد نظر بازه گسترده ای دارد. لیزر کل بدن هم انجام می گیرد که بستگی به دستگاه لیزر داشته و اینکه شاید با یکبار انجام دادن شما به نتیجه مطلوب نرسید و مجبور به انجام دوباره آن باشید. با لیزر مو های زائد خود، برای همیشه از شر تیغ و ژیلت و سایر روش های مو زدایی راحت شوید.

 

لیزر مو های زائد مردان در شیراز

تعرفه های گوناگونی برای این نوع خدمت در نظر گرفته شده. تعرفه ها به دستگاه مورد نظر بستگی دارد. اکثر دستگاه های لیزر به علت تولید گرمای زیاد در مجاورت با پوست مجهز به دستگاه خنک کننده هستند. علاوه بر این مارک دستگاه تاثیر مستقیم بر تعرفه انجام آن دارد. لیزر مو های زائد مردان در شیراز قیمتی بین دویست هزار تومان تا سه میلیون و نیم می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *