لیزر اندولیفت چیست؟

انسان، ذاتا به دنبال مخفی کردن آثار و نشانه ها پیری است. با پیشرفت علم و فناوری، متد و روش ها جدیدی ظهور کرده اند. یکی از این روش ها نوین، لیزر می باشد. لیزر کاربرد ها گوناگون و متفاوتی دارد. به کمک لیزر، جوانسازی اسانتر شده است. از جمله معروفترین روش ها لیزر، می توان به لیزر اندولیفت اشاره کرد. اگر هنوز اطلاعاتی درباره این نوع لیزر ندارید، تا پایان این مقاله از وبسایت تخصصی دکتر لیلا گزین، همراه ما باشید.

اندولیفت چیست؟

اخیرا روشی نوین جهت جوانسازی و ساخت کلاژن ها شدید به منظور رفع افتادگی صورت، به کار گرفته می شود. این روش، لیزر اندولیفت نام دارد. طی این روش، فیبری فوق العاده نازک (نیازی به سوراخ کردن گوش ندارد) به پوست وارد می شود. سپس بین لایه عمقی پوست و بافت چربی قرار می گیرد. سپس، لیزر دایود به وسیله فیبر دیگری به ان متصل می گردد. به کمک جابجا کردن فیبر در این ناحیه، انرژی لیزر دایود در طیف مادون قرمز تابیده می شود.

اندولیفت، متدی درمانی بر اساس لیزر می باشد. جالب است بدایند، لیزراندولیفت، بدون ایجاد درد و خراش و حتی خونریزی انجام می شود. از این روش با عنوان غیر تهاجمی یاد می شود. امروزه این روش ها بدون درد، در پزشکی کازماتیک(زیبایی شناسی) بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد بالایی دارد. نتیجه حاصل از لیزر اندولیفت، شبیه به نتیجه لیفتینگ صورت می باشد. بدون بیهوشی بوده و جا هیچ زخم و بخیه و اسکار را باقی نمی گذارد.

مناطق قابل درمان با لیزر اندولیفت

گرمای ساطع شده از پرتو تابیده شده در این متد درمانی، باعث ذوب شدن چربی ها مناطق مختلفی می شود. همزمان موجب انقباض سریع پوست در ناحیه اعمال شده می شود. علاوه بر این می توان در بخش هایی از بدن نیز از اندولیفت استفاده کرد، این مناطق شامل: ماهیچه سرین (Gluteus)، زانوها، (ناحیه اطراف ناف Periumbilical) – ناحیه داخلی ران و در برخی موارد مچ پا می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *