فیلر مو در شیراز

 

امروزه ریزش مو یکی از عوامل ناراحتی افراد می باشد. به دلیل آلودگی آب و هوا، تغذیه نا مناسب، وراثت، استرس و عصبیت ریزش مو افزایش چشمگیری داشته است. به طوریکه بسیار راحت فرق سر افراد قابل مشاهده است.در خانمها به دلیل پوشیدن شال و مقنعه، این مسئله بحرانی تر به چشم می خورد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به خاطر ریزش مو ناراحت و غمگین شده اید، مطلب امروز را که درباره فیلر مو در شیراز است تا پایان و با دقت بخوانید. شاید راه چاره ی مشکل شما بود.

فیلر مو در شیراز، توسط سوزن های بسیار ریز به پوست سر افراد تزریق می شود. مواد سازنده آن توسط یک فرآیند شیمیایی آزاد شده که باعث جلوگیری از مرگ سلول های سر می شود.با احیای سلول های پوست سر، گردش خون را احیا می کند و شادابی و طراوت را به مو های شما هدیه می کند.فیلر مو ترکیب های ویژه ای دارد که در چندین مرحله با اثرات گوناگون نتیجه ی دلخواه شما را به ارمغان می آورد.

 • اثر آنتی اکسیدانی که دارد باعث مهار رادیکال های آزاد که در اثر اشعه نور خورشید و مواد مضر به سلول های مو آسیب می زند، می شود.
 • رگزایی : این مواد تزریقی باعث تحریک رگزایی مو و رویش مجدد مو می شود.
 • از عواملی که موجب طاسی سر می شود، جلوگیری می کند.

در ادامه چندین توصیه در خصوص فیلر مو در شیراز  به شما عزیزان داریم که پس از تزریق فیلر موباید انجام دهید:

 • مو های خود  را در برابر اشعه آفتاب بپوشانید.
  • از حمام کردن به مدت 24 ساعت جدا خودداری فرمایید.
  • مو های خود را با کلاه و روسری نپوشانید.
  • برای زمان مجدد استفاده از سشوار و رنگ مو حتما با پزشک خود مشورت کنید.
  • جهت کاهش درد و همچنین پخش شدن یکسان فیلر تزریق شده به پوست سر، پوست سر خود  را به آرامی ماساژ دهید.
  • با پزشک خود در مورد استفاده محصول پلوباوم مشورت کنید و در صورت صلاحدید از این محصول استفاده کنید.

هیر فیلر در شیراز

پر کننده مو شامل یک ژل است که همه مواد تغذیه کننده مو شامل بیومیمتیک و هیالورونیک اسید و همچنین آنزیم ها و مواد معدنی را دارا است که موجب رشد و تقویت هر چه بیشتر مو می شود. فیلر مو برای کسانی که  موهای نازک و کم‌ پشتی دارند و مایل به داشتن موهای پرپشت‌تر و زیباتر هستند کاربرد دارد. این روش درمانی بر پایه ایجاد یک لایه محافظ در اطراف ریشه ی مو است که باعث تقویت فولیکول های مو می شود و از مو های شما در برابر اشعه خورشید و بقیه مواد مضر محافظت می کند.

برای مشاوره حضوری با دکتر لیلا گزین در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *