فیلر زیبایی چیست؟

روش های زیبایی متعددی وجود دارد که شما می توانید بر اساس سلیقه خود و صلاح پزشک، از آن برای زیباتر شدن استفاده کنید.فیلر زیبایی یکی از راهکارها برای این موضوع است. امروز قصد دارم تا شما را بیشتر از قبل با این روش نوین آشنا کنم. شاید روزی تصمیم به انجام این کار گرفتید. باید بتوانید بهترین را انتخاب کنید. پس تا پایان با من همراه باشید.

ژل (فیلرها)،مواد تولید شده مصنوعی اند که برای افزایش حجم،تغییر در نواحی کناری صورت و برطرف کردن چین و چروک ها استفاده می شوند.

نواحی معمول، که برای جوانسازی آن ها از تزریق فیلر و مزوژل مورد استفاده قرار می گیرد: شامل گردن،صورت و دست ها هستند که باعث ایجاد ظاهر پرتر،صاف تر و جوان تر در فرد می شوند.

شاید دانستن این نکته جالب باشد که همه فیلر ها به صورت ژل تهییه نمی شوند، ولی بدلیل اینکه اکثر مردم استفاده از این دسته مواد را به عنوان تزریق ژل می شناسند،در اینجا از این عنوان استفاده می شود.

فیلرها جز پرطرفدارترین اعمال زیبایی هستند چرا که نتایج استفاده از آنها فوری مشخص می شود،خطرات کمی داشته و روند نقاهت و بهبودی به دنبال تزریق آنها بسیار سریع است.

زمان مناسب برای تزریق ژل

هنگامیکه چین و چروک عمیق دور لب ها یا چشمانتان ایجاد می شود، یا هنگامی که قصد تفغییر در لب، چانه یا فک خود را دارید و مایل هستید برای تغییر چهره تان اندکی حجم لب ها یا گونه تان را افزایش دهید. حتی اگر در اثر مشکلاتی نظیر آکنه یا سالک، گودی ها عمیق در پوستتان ایجاد شده است.

محاسن تزریق ژل:

۱-تزریق ژل و پرکننده های بافتی سریع انجام می شود و حداکثر به استفاده از یک بی حسی موضعی نیاز دارند.

۲-نتایج فوری مشخص می شوند.

۳-ژل ها نتایج تقریبا” نامحسوسی ایجاد می کنند که می توانند انتظارات شما را از تغییر برآورده نمایند.برای تزریق ژل و مشاوره با دکتر لیلا گزین، می توانید با ایشان در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *