فواید لیزر موها زائد

از عمده ترین مشکلات افراد، مخصوصا زنان، حذف دائم موها زائد است. برای اکثر بانوان، این موضوع بسیار پر اهمیت می باشد. همانطور که می دانید، روش ها متفاوتی برای انجام این کار وجود دارد. اما دائمی بودن این روش ها، موضوعی مهم و پر اهمیت می باشد. روش هایی از جمله، موم، وکس، ژیلت یا کرم موبر را بسیاری از افراد امتحان کرده اند. خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی، موجب راحتی انجام امور زیبایی گردیده است. یکی از این موارد، روی کار آمدن دستگاه ها پیشرفته لیزر و اپیلاسیون دائمی می باشد. در ادامه این مقاله از کلینیک تخصصی دکتر گزین، به فواید لیزر و اثرات مفیذ آن بر زیبایی می پردازیم.

لیزر و زیبایی همیشگی

از بین بردن مو ها به شیوه دائم، مزایا زیادی دارد. موها بدن، همیشه در حال رشد هستند. حذف دائمی مو، موجب راحتی خیال شما می شود. همچنین مزایا زیر را در بر دارد:

  1. لیزر موهای زائد، روشی بسیار موثر برای پاکسازی سطحی پوست بدن از مو ها اضافی می باشد. همچنین رشد موها زائد بسیار کاهش می یابد.
  2. می توالنید لیزر را جایگزین روش ها پر خطر مانند تیغ و ژیلت نمایید. در بسیاری از موارد، زخم کردن یا آسیب زدن به پوست بدن با تیغ دیده شده. حتی برخی افراد به خاطر داغ بودن موم، دچار سوختگی شدند.
  3. لیزر برای مناطق پر مساحت بدن، مانند شکم، پا، زیر بغل، دست ها و…. کاربرد ویژه ای دارد.
  4. قبل از انجام لیزر موهای زاید،  جهت حذف دائمی لیزر موهای زائد،  منطقه مورد نظر با کرم ها و مواد بی حس کننده، به طور موضعی بی حس می شوند. در نهایت درد، بسیار کاهش می یابد.
  5. هنگام لیزر موها زائد، فقط از اشعه برای سوزاندن ریشه ها مو استفاده می شود. هیچگونه جا زخم و بریدگی روی پوست باقی نمی ماند.
  6. استفاده از این روش، موجب از بین رفتن تقریبا 80 الی 90 درصد موها زائد در جلسات ابندایی می گردد.
  7. با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه ها و روش ها نوین در عرصه زیبایی متداول شده است. پس نگران رنگ پوست خود نباشید. با هر رنگ پوست، تیره یا روشن، می توانید لیزر را انجام دهید.
  8. سرعت بالا انجام لیزر، باعث زود تر به نتیجه رسیدن شما می شود. روند خسته کننده و طولانی ندارد.

پس همین الان برای انجام لیزر، اقدام کنید و تاثیرات مثبت آن را ببینید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *