دلایل پیری پوست و راه حلی برای آن

علاقه به زیبایی و زیبادوستی، به خلقت انسان برمی گردد. انسان ها، در گذشته ها بسیار دور، از انواع مواد طبیعی برای جوان نگه داشتن پوست بدن و صورت خود، استفاده می کردند. همه علاقه دارند، آثار پیری را از صورت و بدن خود، حذف کنند. رشد علم و به دست آوردن مواد شیمیایی جدید، باعث رسیدن به نوین ترین روش ها برای جوانسازی و همچنین جوان به نظر رسیدن شد. اگر شما هم به جوان شدن، فکر می کنید، تا انتها این مقاله از وبسایت تخصصی دکتر گزین، همراه ما باشید.

پیری پوست و نشانه ها آن

افزایش سن، تاثیرات زیادی بر جوانی پوست دارد. پروتئین ها کلاژن و الاستین، تاثیر عمده ای بر جوانسازی و رشد سلول ها دائم پوست دارد. سیگار کشیدن، ورزش نکردن، آلودگی هوا، تابش نور خورشید به صورت به طور دائم، رژیم تغذیه ای نامناسب در کنار افزایش سن، همه دلایلی برای تخریب سلول ها پوستی می باشد. به تدریج، لایه‌ی سطحی پوست ضخامت خود را از دست می دهد و بافت پیوندی آن تضعیف می گردد. این عوامل به شکل تیرگی پوست، چین و چروک زیاد پوست، افزایش گودی زیر چشم و…… خود را نشان می دهد. از دیگر نشانه ها پیری پوست، می توان به کاهش حجم گونه ها نیز اشاره کرد.

دیگر نشانه جدی پیری پوست

بخش‌های زیرین پوست، متشکل از چند جز اصلی هستند. اگر به هر دلیل، کشسانی و الاستیسیته بین این لایه ها از بین برود، پوست شل می شود. در موارد حاد تر، دیده شده، نواحی نازک پوست، آویزان هم می شوند.

روش موثر

استفاده از روش ها جوانسازی پوست صورت، می تواند بهترین راه بازگرداندن جوانی به شما باشد. انواع روش ها جوانسازی پوست عبارتند از: روش ها تهاجمی، روش ها غیر تهاجمی و همچنین روش ها کم تهاجمی.

لیزر اندولیفت: یکی از جدیدترین روش ها جوانسازی پوست صورت، اندولیفت می باشد. این روش، از جمله روش ها کم تهاجمی به شمار می آید. طی این عمل، لایه ای نازک از فیبر وارد پوست می شود و به لایه ها عمقی می رسد. همچنین عمل کلاژن سازی، به کمک اشعه مادون قرمز انجام می شود.

برای آشنایی با لیزر اندولیفت، با مقالات بعدی از سایت ما همراه باشید.

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *