بهترین دستگاه جوانسازی پوست

پیری زودرس در هر سنی ممکن است رخ بدهد. اما این موضوع بر میزان اعتماد به نفس افراد موثر است و گاهی موجب از بین رفتن روحیه سرزندگی می شود. پس باید به دنبال راهکارهایی برای جوانسازی پوست خود باشید. خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی، روش های متعددی وجود دارند که می توانید جوانی را به پوست خود بازگردانید. امروز با موضوع بهترین دستگاه جوانسازی پوست از وبسایت دکتر گزین، متخصص پوست و مو و زیبایی در خدمت شما هستیم.

نکات ابتدایی و مهم

باید به این نکته توجه داشته باشید که دکتد متخصص باید با توجه به نوع پوستتان بهترین روش جوانسازی را به شما توصیه کند و هرگونه اقدام خودسرانه باعث آسیب دیدن جدی پوستتان می شود. توصیه می شود که از پوست خود نمونه برداری کنید تا دکتر بتواند به درستی بهرین روش و دستگاه جوانسازی را برای شما تشخیص بدهد.

جوانسازی پوست به روش کلینیکال

این روش مبنی بر استفاده از تجهیزات مدرن می باشد که پزشک متخصص طی آن با روش هایی مانند لیزر، امواج رادیوی، تزریق ژل وبافت پوست را دچار تغییر می کند و بافت ها را دچار جوانسازی می کند. این متد بر اساس استفاده از بهترین دستگاه ها می باشد چرا که در غیر اینصورشخص نتیجه مثبت را از انجام این روش دریافت نمی کندو حتی در برخی موارد پوست دچار آسیب های جبران ناپذیری خواهد شد. برای یافتن بهترین روش‌های جوانسازی پوست، باید با پزشک خود مشورت کنید.

برخی‌ها بر این باوند که  کلیه روش های موجود مناسب شرایط آنها بوده و نیازی به تجویز پزشک ندارند. همچنین نمونه برداری از پوست را کاری غیرضروری می دانند.اما، این تصور کاملا اشتباه است و هر دستگاهی مناسب یک جنس پوست می باشد و حتما باید طبق تجویز پزشک صورت گیرد. پس نمی توان به طور کلی به یک نوع دستگاه خاص، عنوان بهترین داد. در ادامه شما را با دستگاه های جوانسازی آشنا می کنیم.

جوانسازی با دستگاه هایفوتراپی

دستگاه هایفوتراپی (HIFU) یکی از دستگاه‌هایی است که استفاده زیادی در جوانسازی پوست دارد. این دستگاه قادر است امواج را متمرکز کند و با شدت بالا این امواج را بتاباند. این امواج مشابه امواج مورد استفاده در سونوگرافی است. تنها فرقی که با آن دارد این است که کمی متمرکزتر است و موجب تحریک پوست برای کلاژن سازی می شود. مزیت این روش عدم استفاده از بیهوشی می باشد. از این رو، روش هایفوتراپی زیر گروه روش‌های غیرتهاجمی محسوب شده و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

به گفته بسیاری از افراد هایفوتراپی بهترین روش جوانسازی پوست می باشد وبرای ادعای خود دلیل محکمی دارند. به طوریکه غیرتهاجمی بودن این دستگاه را یک مزیت بزرگ برای آن به شمار می‌آورند. از دیگر مزایای استفاده از این روش می توان به عدم برش پوست اشاره کرد. و این که نیازی به بخیه ندارد و بیمار هیچ دردی را حین عمل احساس نخواهد کرد. معمولا، از روش هایفوتراپی برای بهبود وضعیت خط چانه، از بین بردن چین و چروک، کاهش افتادگی غبغب و اصلاح طرح نامناسب لبخند استفاده می‌شود. به طور کلی ۱ الی ۳ جلسه برای درمان پوست با این روش تجویز می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *