با جوانسازی، جوان تر شوید

به مجموعه اقداماتی که برای جوانسازی پوست انجام می شود، جوانسازی می گویند. برای تجدید قوا جوانی به صورت شما بسیار لازم است. جالب است بدانید، اولین اقدام برای جوانسازی پوست، لیفت صورت می باشد. برای اثر بخشی بیشتر جوانسازی، تمام این کارها لازم و ضروری است. در این مقاله از وبسایت تخصصی دکتر گزین، به بیان مزایا جوانسازی می پردازیم.

مزایا جوانسازی

همانطور که از اسمش پیداست، این شیوه زیباسازی به شما کمک می کند، چین و چروک ها و خطوط ریز و درشتی که بر چهره شما اثر منفی می گذارد را حذف کنید. پوست چروک را از چهره حذف کنید. حذف چروک ها پوستی سن شما را کاهش می دهد.

اگر بتوانید جراحی لیفت کننده صورت، زاویه سازی با تزریق ژل را قبل از جوانسازی انجام دهید، بی تردید استفاده از مواد جوانساز و روش ها جوانسازی، بیشترین تاثیر را روی صورت شما می گذارد. چون ژل ها خاصیت آبرسانی نیز دارند. همچنین، جوانسازی بر پوستی که نیمه جوان باشد، تاثییر بسزایی می گذارد.

جوانسازی با لیزر، گزینه پیشنهادی ما به شما می باشد. از جمله مزیت ها این روش می توان به آبرسانی عمیق تر، برطرف کردن گودی و جا جوش در حین جوانسازی اشاره کرد.

بهره گیری از فیلر و بوتولونیوم توکسین بعد از جراحی صورت، به پایداری روش ها کمک می کند.

مزایا جوانسازی

دستگاه میکرودرم آبریژن

از دستگاه میکرودرم آبریژن، می‌توان برای جوانسازی گردن، دست‌ها، صورت یا بدن استفاده کرد. با این روش، لایه برداری به کمک غبار ذارت سازنده انجام می شود. پس طبیعتا پوست شما شاداب براق تر به نظر می رسد. سپس پوست لایه‌برداری شده حذف می شود. لایه برداری با این دستگاه می تواند چین و چروک ها را به راحتی از بین ببرد. پوست شما را به آینه تبدیل کند. میکرودرم ابریژن باعث روشن شدن و بهبود رنگ پوست، کم رنگ شدن لکه‌های پیری، و اسکار(جای زخم‌های) خفیف می‌شود. با چندین جلسه جوانسازی با دستگاه میکروآبریژن، حداقل پنج سال جوان شوید.

میکرودرم آبریژن

درم ابریژن، موجب لایه‌ برداری ناهمواری پوست شما می شود. همچنین، رشد سلول‌های جدید را سرعت می بخشد. با این روش، پوست ناحیه درمان را با ابزار خاصی بر می دارند. درم آبریژن قدرت نفوذ به عمق لایه ها زیرین را دارد. اما به دلیل تأثیر آن روی رنگدانه های پوست، این روش برای هر پوستی موثر نیست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *