آشنایی با هایفوتراپی

با پیشرفت علم، روش های متعددی در زمینه زیباسازی و جوانسازی پوست معرفی می شود. هریک از این روش ها، با توجه به مشکلات پوستی و نوع پوست افراد انتخاب می شود. از جمله جدیدترین روش ها برای زیباسازی و جوانسازی، هایفوتراپی می باشد. این روش، کاملا بی خطر و ایمن بوده و مورد تایید انجمن آمریکا واقع شده است. نتیجه موثری در کاهش اثرات پیری دارد. کوچکترین صدمه ای به پوست وارد نمی کند. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری درباره هایفوتراپی و تاثیرات آن دارید، تا ادامه این مقاله از وبسایت تخصصی دکتر گزین، همراه باشید.

هایفوتراپی چیست؟

هایفو تخفیف یافته واژه انگلیسی به معنی امواج متمرکز فراصوت، با شدت بالا است. یکی از مدرن ترین متد ها، جهت  زیباسازی پوست، بی هیچ درد و عارضه ای می باشد. با شناخت هایفوتراپی، این روش، جایگزین بسیار مناسبی برای لیفت صورت با جراحی شد.

امواج مورد استفاده در هایفوتراپی، امواجی است که در دستگاه سونوگرافی وجود دارد. سپس لایه ها زیرین پوست را برای تولید رشته ها کلاژن تحریک می کند. با افزایش تولید کلاژن، رفته رفته بافت پوست مستحکم تر می شود. پوست حالت جوان و شادابی به خود می گیرد. چین و چروک و آثار پیری به مرور حذف می شود. تمام خطوط خنده، غب غب، زیر چشم و….. از بین می رود. فقط به یاد داشته باشید، باید برای دیدن نتیجه، هایفوتراپی را به صورت مستمر انجام دهید.

چند نکته مهم درباره هایفوتراپی

هایفوتراپی، محدودیت سنی خاصی ندارد.

لازم نیست بعد از انجام این روش، دوره نقاهت خاصی را بررسی کنید.

قبل از شروع هایفوتراپی، نیاز به امادگی خاصی ندارید.

چه کسانی، کاندید مناسبی برای هایفوتراپی هستند؟

افرادی که تصمیم به انجام هایفو می گیرند، حس می کنند، نواحی خاصی از پوست خود شل شده است. نه تنها شل شدگی و افتادگی، بلکه خطوط عمیق بین ابرو، خط لبخند و…. را رفع می کند.

اطلاعات درباره انجام هایفوتراپی هنوز تمام نشده است. اگر مایل به انجام هایفوتراپی هستید، با مقالات بعدی از سایت ما همراه باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *