پرسینگ در شیراز

پرسینگ گوش در شیراز

پرسینگ یا همان سوراخ کردن گوش یکی از رایج ترین و ساده ترین انواع پرسینگ می باشد. پرسینگ گوش محدودیت سنی و جنسیتی ندارد و سن خاصی  برای آن در نظر گرفته نمی شود در حالی که اغلب والدین ترجیح میدهند در سال های اول گوش کودک خود را سوراخ کنند.

پرسینگ گوش در نواحی مختلفی از گوش انجام می شود ، رایج ترین آن پرسینگ نرمه ی گوش است که درد بسیار کمی دارد و دوره ی درمان کوتاهی را دارد و بهترین ناحیه برای سوراخ کردن گوش است.

نواحی دیگر گوش که پرسینگ در آن انجام میشود لاله ی گوش ،زبانه ی گوش، غضروف حلزونی گوش ، پرسینگ اوربیتالی یا مداری ، غضروف داخلی گوش می باشد که هر یک با توجه به ناحیه ای که پرسینگ انجام می شود شدت درد و طول درمان متفاوتی را دارد .

بعد از پرسینگ گوش شما باید گوش خود را با الکل و آب گرم و صابون شستشو دهید که تمیز باشد و از پماد آنتی بیوتیک در محل پرسینگ استفاده کرده تا از بروز عفونت جلوگیری شود توجه داشته باشید که مراقبت های بعد از پرسینگ ضرورت زیادی دارد.

قیمت پرسینگ گوش در شیراز

قیمت پرسینگ گوش بستگی به ناحیه ی پرسینگ و نوع سوراخ کردن گوش را دارد . معمولا هزینه پرسینگ در نرمه گوش بسیار ارزان تر از ناحیه ی غضروفی گوش است. برای انجام پرسینگ گوش در شیراز شما باید زیر نظر یک متخصص و پزشک اقدام کنید .

 

پرسینگ ناف در شیراز

امروزه پرسینگ در نواحی مختلفی برای زیباتر شدن بدن انجام می شود یکی از محبوب ترین ها در نواحی ناف است.

در حین پرسینگ ناف پزشک از بی حسی استفاده می کند و تا شما درد کمتری را حس کنید. پس از انجام پرسینگ ناف درد در ناحیه پرسینگ طبیعی و قابل تحمل بوده و شدت آن در افراد مختلف متفاوت است . نکته ی مهم که باید توجه داشته باشید اینکه پرسینگ ناف نیاز به رعایت نکات و مراقب های بعد آن را دارد تا بهبودی کامل به سرعت انجام شود و نتیجه مطلوب را مشاهده کنید.

پرسینگ ناف به دلیل این که با سوراخ شدن ناف همراه هست ، بسیار مهم و حیاتیست که زیر نظر افراد متخصص و پزشک انجام گیرد. کلینیک زیبایی دکتر لیلا گزین با استفاده از افراد مجرب و متخصص به شما این اطمینان را می دهد و با کمترین درد و بدون عارضه ، زیبایی را به شما هدیه دهد.

قیمت پرسینگ ناف در شیراز

هزینه پرسینگ ناف در شیراز به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله تعداد پرسینگ، جنس پرسینگ ،نوع پرسینگ و… شما می توانید برای اطلاع از قیمت پرسینگ ناف در شیراز با شماره ما تماس بگیرید. (09057920335)

 

پرسینگ بینی در شیراز

پرسینگ بینی اخیرا جزو یکی از پر مخاطب ترین نوع از پرسینگ قرار گرفته است . در پرسینگ بینی قسمتی از بینی را با سوزن سوراخ کرده و از اکسسوری مثل حلقه یا نگین در محل پرسینگ استفاده می کنند.

پرسینگ بینی درد قابل تحملی  را دارد اگر شما پرسینگ گوش انجام داده اید درد پرسینگ بینی کمی بیشتر از پرسینگ گوش است.  بهتر است برای انجام این کار به پزشک عمومی یا متخصص مراجعه کنید تا درد و عوارض شما به حداقل برسد.

پرسینگ بینی در نواحی مختلف بینی از جمله پره بینی، تیغه بینی و بالای بینی انجام می شود و هر کدام از این نواحی با سلیقه ی شما ، پزشک پرسینگ را انجام خواهد داد.

از نشانه های عفونت پرسینگ بینی قرمزی، تورم، درد ،ترشحات عفونی است شما باید مراقبت های بعد از پرسینگ را جدی گرفته و به خوبی انجام دهید تا از هر گونه مشکلاتی از قبیل عفونت ، ایجاد گوشت اضافه و حساسیت جلوگیری شود.

مراقبت های لازم بعد از پرسینگ بینی:

1. تا 24 ساعت از دست زدن به قسمت پرسینگ بینی خودداری کنید.

2.محل پرسینگ را با پماد آنتی باکتریال ضد عفونی کنید.

3.تا زمانی که پرسینگ بهبود نیافته به هیچ عنوان حلقه یا پرسینگ را خارج نکنید .

4.تا زمان بهبود کامل پرسینگ آن را دستکاری نکنید .

5.در صورت مشاهده هر یک از علایم از قبیل تورم ، قرمزی، ترشح زرد یا سبز رنگ سریعا به پزشک مربوطه مراجعه کنید.

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر