مزوتراپی صورت در شیراز با قیمت مناسب

 

مزوتراپی-صورت-در-شیراز-با-قیمت-مناسب

 

بهترین مرکز مزوتراپی پوست در شیراز کجاست؟ مزوتراپی صورت در شیراز با قیمت مناسب را از کجا پیدا کنم؟ کدام مرکز مزوتراپی پوست در شیراز از معتبرترین کوکتل‌های مزوتراپی پوست استفاده می‌کند؟! بهترین دکتر انجام مزوتراپی در شیراز چه کسی است؟ اگر شما هم قصد تطریق مزوتراپی صورت در شیراز با قیمت مناسب را دارید و این سوالات برای شما پررنگ است در این مقاله با ما همراه باشید.

 

مزوتراپی صورت در شهرک گلستان شیراز

مزوتراپی صورت در شهرک گلستان شیراز یکی از روش‌های غیرتهاجمی درمانی-زیبایی نوین برای پوست است. در این روش به کمک تزریق موضعی مواد ویژه‌ای به لایه میانی پوست یا مزودرم، کلاژن‌سازی و تولید الاستین را بالا می‌برند تا پوست بازسازی و جوانسازی شود. این مواد معمولا ترکیبی از ویتامین‌ها، آنزیم‌ها، عصاره‌های گیاهی، هورمون‌ها و ... است.

 

نحوه اثرگذاری مزوتراپی صورت در شیراز

مزوتراپی-صورت-در-شهرک-گلستان-شیراز

 

همانطور که در بالا گفته شد، مزوتراپی درمانی غیرتهاجمی است که در آن موادی مغذی به پوست تزریق می‌شود و بر لایه‌ی میانی پوست (مزودرم) و دیگر بافت‌های پیوندی پوست تاثیرگذار می‌شود. تاثیرات مثبت این روش به دلیل تزریق مستقیم مواد به پوست بسیار مشهودتر از استفاده از کرم‌های مختلف و داروهای خوراکی است. این اثر مثبت در اثر ایجاد سوراخ‌های بسیار ریز سوزن‌های تزریق در سطح پوست و همچنین کوکتل‌های مزوتراپی و مواد مغذی درون آن به وجود خواهد آمد. اثرات مثبت مزوتراپی صورت در شهرک گلستان شیراز بسته به مواد مصرفی می‌تواند جوانسازی، سفت شدن پوست و رفع افتادگی، از بین بردن چین و چروک‌های مختلف پوستی، رفع لک و تیرگی، از بین بردن چربی موضعی و اضافی و ... باشد.

 

مزایای مزوتراپی صورت در شیراز

مزوتراپی پوست در شیراز با قیمت مناسب دارای مزایای متعددی است که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

1. جوانسازی پوست

2. افزایش کلاژن‌سازی و خاصیت الاستین پوست

3. آبرسانی عمقی پوست

4. بهبود یکدستی، روشنی و درخشندگی پوست

5. از بین بردن چین و چروک‌ها و پیشگیری از ایجاد دوباره آن‌ها

6. درمان لک‌ها و تیرگی‌ها در نواحی مختلف پوست

7. لیفت پوست و رفع افتادگی

8. درمان آکنه و جوش صورت

9. حذف چربی‌های موضعی اضافی

10. برطرف کردن اسکارهای پوستی

 

قیمت مزوتراپی در شیراز

مزوتراپی در شیراز با قیمت های متفاوتی انجام می گردد. قیمت مزوتراپی در شیراز بسته به علت دریافت درمان، محل دریافت درمان و تعداد جلسات مختلف است.  به طور متوسط هزینه هر جلسه مزوتراپی بین ۴۵۰ هزار تومان تا ۸۵۰ هزار تومان است. عوامل موثر بر قیمت در جلسه مشاوره توسط پزشک و مشاورین کلینیک بررسی و قیمت نهایی به شما اعلام می‌شود.

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر