تخصصی‌ترین مرکز لیزر لاغری ار اف کویتیشن در شیراز

 

لیزر-لاغری-آر-اف-کویتیشن-در-شیراز

 

آیا به دنبال روشی موثر و آسان برای لاغری هستید؟! آیا به دنبال روشی غیرتهاجمی برای لاغری موضعی هستید؟! آیا با روش غیرتهاجمی، امن و بدون درد لاغری موضعی با دستگاه ار اف کویتیشن در شیراز آشنا هستید؟! آیا به دنبال بهترین مرکز لیزر لاغری ار اف کویتیشن در شیراز هستید؟! پس با دکتر لیلا گزین همراه باشید!

کلینیک دکتر لیلا گزین، تخصصی‌ترین مرکز لیزر لاغری ار اف کویتیشن در شیراز است. در این روش جدید لاغری موضعی با دستگاه، نیازی به بستری شدن، بیهوشی و دوران نقاهت طولانی نیست. تنها و تنها از طریق دستگاه لیزر، سلول‌های چربی موضعی به دام اشعه لیزر می‌افتند؛ شکسته می‌شوند؛ و در نهایت حل شده و از بین می‌روند؛ همچنین این دستگاه جذب مواد مغذی به بافت پوست را افزایش می‌دهد و گردش خون را بهبود می‌بخشد و به همین سبب علاوه بر لاغری موجب جوانسازی پوست و رفع افتادگی پوست نیز خواهد شد. تنها کافی است به تخصصی‌ترین مرکز لیزر لاغری ار اف کویتیشن در شیراز مراجعه کرده و با خیال راحت برای لاغری اقدام نمایید.

 

کدام نواحی را می‌توان با دستگاه ار اف کویتیشن لاغر کرد؟!

 

تخصصی-ترین-مرکز-لیزر-لاغری-ار-اف-کویتیشن-شیراز

 

دستگاه ار اف کویتیشن برای نواحی مختلفی از جمله شکم، پهلو، باسن، کمر، کنار زانو، ران، بازو و ... کاربرد دارد. این دستگاه در سوزاندن چربی‌های موضعی موثر است که با رژیم لاغری و حرکات ورزشی از بین نمی‌روند یا مدت زمان طولانی برای از بین رفتن آن نیاز است. در پایان جلسات درمان در تخصصی‌ترین مرکز لیزر لاغری ار اف کویتیشن در شیراز، سایز موضع مورد نظر شما کاهش یافته، پوست شما تا حدودی جوانسازی خواهد شد و فرم موضع به حالت مطلوبی تغییر خواهد یافت.

 

ویژگی و مزایای دستگاه لاغری ار اف کویتیشن

دستگاه لاغری موجود در تخصصی‌ترین مرکز لیزر لاغری ار اف کویتیشن در شیراز دارای ویژگی‌های مثبت و مزایای بسیاری است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

1. درمان نوین، غیرتهاجمی، بدون نیاز به بیهوشی و بستری

2. درمان امن و راحت بدون ایجاد زخم و اسکار

3. دوره درمانی کوتاه و ماندگاری بالا

4. جوانسازی و از بین بردن خطوط زایمان، چین و چروک‌ها در حد امکان

5. بهبود وضعیت الاستیک و رفع افتادگی پوست

6. فرم‌دهی بدن

7. از بین بردن سلولیت و پوست پرتغالی

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر