فیشیال پوست در شیراز

پاکسازی پوست به جوان تر ماندن پوست شما کمک می کند. پاک کردن آثار باقیمانده مواد آرایشی از روی پوست صورتا اقدام مهمی در زیبا و شاداب به نظر رسیدن پوست صورت محسوب می شود. حتاما بلاگرهای زیادی را دیده اید که در اینستاگرام درباره پاکسازی و سایر مواد مورد استفاده صحبت می کنند. اما منظور از پاکسازی پوست چیست، پاکسازی اصولی و صحیح به چه صورت انجام می شود. پاکسازی پوست موضوع بحث امروز ما است. پس تا پایان مقاله با ما باشید.

تعریف پاکسازی : پاکسازی واژه ای کلی جهت توصیف ترکیبی از روش‌های مراقبت از پوست است که سه هدف کلی دارد. خوب است بدانید که تمام این موارد در کنار هم، مفهوم پاکسازی را در بر دارد.

برداشت سلول‌های مرده یا اگزفولیشن

سطح پوست از سلول‌های مرده یا لایه‌ی شاخی تشکیل شده است. این سلول‌ها در سطحی‌ترین بخش رویه پوست قرار گرفته‌اند. سلول های شاخی مسئول محافظت از پوست هستند و اولین خط دفاعی بدن در برابر عوامل بیماری‌زا محسوب می‌شود. به طور معمول بدن هر ۳۰ روز یکبار تمام سلول‌های لایه شاخی را حذف و سلول‌های جدیدی جایگزینشان می‌کند. منتها گاهی اوقات این سلول‌های مرده روی پوست تجمع می‌یابند. برداشت سلول‌های مرده یا اگزفولیشن به شما کمک می‌کند که پوست شاداب‌تر و درخشان‌تری داشته باشید.

پاکسازی آلودگی‌ها، چربی‌ها و مواد اضافی روی پوست

روی پوست ما را به طور طبیعی چربی‌هایی می‌پوشانند که در حفظ رطوبت پوست موثرند و خواص ضد میکروبی هم دارند. در برخی افراد چربی‌ها روی پوست تجمع پیدا می‌کنند، منافذ پوستی را می‌بندند و باعث آکنه و جوش می‌شوند. پاکسازی می‌تواند چربی‌های اضافی صورت را حذف کند. به علاوه آلودگی‌ها و آلاینده‌هایی که به طور روزمره با آن‌ها در تماس هستیم، روی پوست می‌نشینند و باعث التهاب، بسته شدن منافذ و مشکلات دیگر می‌شوند.

مشکل محصولات پاکسازی پوست که روی حذف چربی‌های اضافی تمرکز دارند این است که مصرف کنندگان گاهی به شکل افراطی از آن‌ها استفاده می‌کنند. یادتان نرود که چربی‌ها برای حفظ سلامت پوست ضروری هستند. استفاده‌ی نادرست و بیش از حد از اسکراب‌ها یا لایه‌بردارها نه تنها به پوست شما کمک نمی‌کند؛ بلکه به آن آسیب هم می‌رساند

 

بهترین مرکز پاکسازی پوست در شیراز

بهترین مرکز پاکسازی پوست ویژگی ها و خصوصیات زیادی دارد برای تشخیص بهترین مرکز پاکسازی پوست در شیراز چند نکته را در نظر داشته باشید.

  1. بهترین مرکز پاکسازی باید دارای متخصصین و پزشکانی ماهر در این زمینه باشد .
  2. باید بهترین دستگاه ها و مرغوب ترین ماسک ها و مواد پاکسازی را داشته باشد .
  3. نمونه کارها و رضایت کامل مشتریان از مرکز را باید در نظر داشته باشید.
  4. مرکز باید تمیز و لوازم پاکسازی استریل شده و به دور از هر گونه آلودگی باشد .

کلینیک دکترلیلا گزین یکی از بهترین مرکز پاکسازی پوست در شیراز با سابقه ای درخشان و متخصص در زمینه فیشیال است.  بهترین دستگاه ها و با کیفیت ترین مواد برای شما استفاده می شود . علاوه بر کیفیت منصفانه ترین هزینه را به شما پیشنهاد خواهد داد.

برای مشاوره و رزرو نوبت با شماره 09057920335 در ارتباط باشید.

 

هزینه فیشیال صورت در شیراز

هزینه فیشیال بسته به نوع خدماتی که ارایه می شود متفاوت خواهد بود

به طور کلی فیشیال به دو دسته تقسیم بندی می شوند نوع اول فیشیال vip  و نوع دوم فیشیال تخصصی

بنابراین هزینه فیشیال به نوع فیشیالی که به نسبت مشکلات پوستی شما ارایه می شود ( کیفیت موادی که استفاده می شود) و مرکزی که به آن مراجعه می کنید بستگی دارد.

این نکته را توجه داشته باشید که به مراکز غیر تخصصی و غیر استریل به هیچ عنوان مراجعه نداشته باشید که مشکلی برای پوست شما به وجود نیاید .کلینیک تخصصی دکتر لیلا گزین متخصص در زمینه فیشیال پوست به شما بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت را ارایه خواهد داد و همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .( 09057920335 )

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر