متخصص ترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز

 

متخصص-ترین-دکتر-تزریق-بوتاکس-در-شیراز

 

تزریق بوتاکس در شیراز

بوتاکس، یکی از پرطرفدارترین و رایج‌ترین روش‌های جوانسازی است. در این روش به کمک تزریق ماده بوتاکس، حرکت ماهیچه‌های نواحی تزریق شده محدود خواهد شد و در نتیجه چین و چروک و خطوط این نواحی کاهش می‌یابد. در نتیجه تزریق بوتاکس شما صورتی شاداب‌تر، جوان‌تر و با چین و چروک کمتری خواهید داشت.

متخصص ترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز چه کسی است؟ تاثیرات بوتاکس چه زمانی قابل مشاهده است؟ هزینه تزریق بوتاکس در سال 1402 چقدر است؟ چه کسانی بهترین کاندید تزریق بوتاکس هستند؟ بهترین برند بوتاکس چیست؟ بوتاکس در چه نواحی قابل تزریق است؟ اگر این علامت های سوال در ذهن شما نیز پررنگ است یا قصدر تزریق بوتاکس در شیراز را دارید، با ما همراه باشید تا متخصص ترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز را به شما معرفی کنیم.

 

متخصص ترین پزشک تزریق بوتاکس شیراز

تزریق-بوتاکس-در-شیراز

عوامل مختلفی در بروز چین و چروک دخیل هستند که از جمله این عوامل می‌توان به بالا رفتن سن، شل شدن پوست، لاغری ناگهانی و رژیم‌های نادرست، وراثت و ... اشاره کرد. یکی از راه حل‌های رایج از بین بردن چین و چروک تزریق بوتاکس در شیراز است. ترکیبات پر کننده ی بوتاکس با پر کردن شیار ها باعث لیفت شدن خطوط خنده و رفع لاغری دست و صورت می شود. همچنین در برخی از موارد از بوتاکس برای حجیم سازی و برجسته سازی لب‌ها و گونه‌ها استفاده می‌شود. یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در خصوص تزریق بوتاکس در شیراز رعایت گردد این است که این کار را به متخصص ترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز بسپاریم تا از نارضایتی‌ها و عواقب تزریق توسط افراد ناکاربلد بکاهیم. بهترین مرکز تزریق بوتاکس در شیراز دارای خصوصیات زیر است.

دارای مجوز رسمی برای تزریق بوتاکس

دارای سابقه درخشان در انجام امور زیبایی

دارای رضایت مراجعان پیشین

دارای متخصص ترین دکتر تزریق بوتاکس

 

قیمت تزریق بوتاکس در شیراز

همه ی ما در برابر پرداخت هزینه انتظار دریافت بهترین کالا یا خدمت را داریم. اگر هزینه را پرداخت کنیم و به ایده آل ترین خواسته خود نرسیم عصبی و ناراحت می شویم. هزینه تزریق بوتاکس به مراحل بعد از آن نیز بستگی دارد. چرا که اگر پوست کبودی‌ و قرمزی داشته باشد و همچنین فرایند عمل طولانی شود، ممکن است پزشک داروهای تقویتی تجویز کند. قیمت بوتاکس در شیراز بدون تجویز دارو هزینه ای حدود 340 تا 400 تومان را شامل می شود.

 

بوتاکس ارزان در شیراز

ارزان یا گران بودن تزریق بوتاکس بستگی به برند محصول دارد. هزینه یک واحد دیسپورت Dysport ساخت انگلستان بین 800 تا 900 هزار تومان و قیمت هر واحد بوتاکس نورونوکس Noronox ساخت کره حدود 700هزار تومان و قیمت هر واحد بوتاکس Masport ساخت ایران حدود 500 هزار تومان می باشد. تزریق بوتاکس ارزان در شیراز زیر نظر پزشک ماهر باعث سرحال نشان دادن شما می شود .. راهی که برای کم کردن هزیته بوتاکس وجود دارد استفاده از بوتاکس ایرانی مصپورت می باشد که این برند مورد تایید سازمان بهداشت می باشد. فقط به دلیل تولید داخل بودن این محصول قیمت کمتری دارد و از نظر ماندگاری و کیفیت کاملا با محصولات خارجی برابری می کند.بنابراین اگر به دنبال تزریق بوتاکس ارزان هستید مصپورت بهترین نتیجه را برای شما خواهد داشت و نتیجه ی آن شما را شگفت زده خواهد کرد.

جهت انجام بوتاکس با بهترین کیفیت و قیمت مناسب توسط دکتر لیلا گزین در شیراز با شماره های ی 07136218053 و 09057920319 در تماس باشید. بوتاکس را با دکتر لیلا گزین تجربه کنید.

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر